Newsletter
Facebook

Zaloguj się Załóż konto

Twój koszyk 0 szt. 0,00 zł brutto do kasy

Palmolive Żel pod prysznic 750ml !!! -

  • Text

Palmolive Żel pod prysznic 750ml !!!

Producent: Palmolive

Informacja

  • KOD: PalmGel750
  • Jednostka miary: SZT
  • Stawka VAT: 23%
  • Dostępna ilość: 62,00
  • Ilość w opakowaniu: 6

Kup produkt Wymagane logowanie

Koszyk hurtowy


RodzajEANWpisz ilość
Oliwka8718951270282
Orchidea8718951270213
Macadamia8718951258433
Latte e Mandorla8718951259997-
Fiori di Ciliegio (Kwiaty Wiśni)8718951258198
Latte e Miele (Mleko i Mód)8718951270251-
Proteine del Latte8718951259409

Wymagane logowanie


Ostatnio oglądane produkty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij