Newsletter
Facebook

Zaloguj się Załóż konto

Twój koszyk 0 szt. 0,00 zł brutto do kasy

Extase dezodorant 150ml -

  • Text

Extase dezodorant 150ml

Producent: Extase

Informacja

  • KOD: extdeo
  • Jednostka miary: SZT
  • Stawka VAT: 23%
  • Dostępna ilość: 116,00
  • Ilość w opakowaniu: 6

Kup produkt Wymagane logowanie

Koszyk hurtowy


RodzajEANWpisz ilość
Bouquet (Niebieska)5907690170011
Caribian Flair(Pomarańczowa)5907690170479
Convallaria (Biała)5907690170462-
Flowers (Zielona)5907690170004
Magnolia (Czerwona)5907690170059
Misty Roses (Różowa)5907690170028
Violet (Fioletowa)5907690170035
White Flowers (Jasno Zielona)5907690170042

Wymagane logowanie


Ostatnio oglądane produkty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij