Newsletter
Facebook

Zaloguj się Załóż konto

Twój koszyk 0 szt. 0,00 zł brutto do kasy

WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g -

  • Text

WC Meister ActivKraft zawieszka do WC 45g

Producent: WC Meister

Informacja

  • KOD: wcmezaw
  • Jednostka miary: SZT
  • Stawka VAT: 23%
  • Dostępna ilość: 91,00
  • Ilość w opakowaniu: 13

Kup produkt Wymagane logowanie

Koszyk hurtowy


RodzajEANWpisz ilość
Grapefruit4260418930948
Exotische Blumen4260418930924-
Ozean4260418930955
Wald (Zapach Lasu)4260418930931
Zitrone4260418930962
Lavendel4260418931273-
Minze (Zapach Mięty)4260418931280

Wymagane logowanie


Ostatnio oglądane produkty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij