Newsletter
Facebook

Zaloguj się Załóż konto

Twój koszyk 0 szt. 0,00 zł brutto do kasy

REVLON Makeup COLORSTAY New (z Pompką) -

  • Text

REVLON Makeup COLORSTAY New (z Pompką)

Producent: Revlon

Informacja

  • KOD: Revpom
  • Jednostka miary: SZT
  • Stawka VAT: 23%
  • Dostępna ilość: 32,00
  • Ilość w opakowaniu: 2

Kup produkt Wymagane logowanie

Koszyk hurtowy


RodzajEANWpisz ilość
110309974700016
150309974677028
180 Tłusta Mieszana(Sand Beige)309974700030
320 Tłusta Mieszana(True Beige)309974700108
330 Tłusta Mieszana(Natural Tan)309974700115-
150 Tłusta Mieszana(Buff)309974700023
240 Tłusta Mieszana(Medium Beige)309974700061
250 Tłusta Mieszana(Fresh Beige)309974700078
350 Tłusta Mieszana(Rich Tan)-
250 Normalna Sucha(Fresh Beige)309974677073
320 Normalna Sucha(True Beige)309974677080
330 Normalna Sucha(Natural Tan)309974677097
110 Normalna Sucha(Ivory)309974677011
180 Normalna Sucha(Sand Beige)309974677035
220 Tłusta Mieszana(Natural Beige)309974700054
220 Normalna Sucha(Natural Beige)309974677059
200 Normalna Sucha(Nude)309974677042
200 Tłusta Mieszana(Nude)309974700047
310 Tłusta Mieszana(Warm Golden)309974700092-
340 Tłusta Mieszana(Early Tan)309974700122-
400 Tłusta Mieszana(Caramel)309974700177-
440 Tłusta Mieszana(Mahogany)309974700191
300 Tłusta Mieszana(Golden Beige)309974700085
240 Normalna Sucha(Medium Beige)309974677066

Wymagane logowanie

PODKŁAD COLORSTAY

Długotrwała formuła– zapewnia trwałość makijażu do 24. Podkład nie obciąża skóry i nie zatyka porów oraz zapewnia komfortowe uczucie przez cały dzień. Zawarte w nim naturalne wyciągi roślinne poprawiają kondycję skóry. Produkt dostępny w dwóch wersjach:
  • Do cery mieszanej i tłustej – zapobiega błyszczeniu skóry
  • Do cery normalnej i suchej – utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry


Ostatnio oglądane produkty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij