Newsletter
Facebook

Zaloguj się Załóż konto

Twój koszyk 0 szt. 0,00 zł brutto do kasy

Softlan 1l koncentrat do płukania -

  • Text

Softlan 1l koncentrat do płukania

Producent: Softlan

Informacja

  • KOD: Softl
  • Jednostka miary: SZT
  • Stawka VAT: 23%
  • Dostępna ilość: 618,00
  • Waga produktu: 1,060 kg
  • Ilość w opakowaniu: 12

Kup produkt Wymagane logowanie

Koszyk hurtowy


RodzajEANWpisz ilość
Fruehlingsfrisch (Zielony)8718951218079
Traumfrisch (Fioletowy)
Windfrisch (Niebieski)8718951218017
Vanille&Orchidee (Żółty)8718951218048
Weich & Mild (Biały)8718951218109
Zitronen&Orangen (Pomarańczowy)8714789677392-
Seidenweich (Różowy)8714789951881-
Kirschbluten (Różowy)8718951218130

Wymagane logowanie

 


Ostatnio oglądane produkty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Zamknij